Radioaktivita

 

Celostní léčba s HOMA terapií a neutralizace radioaktivity

 

Čestný poradce CSK HP Agriculture University at Palampur India for Homa Therapy Farming Reiner Szcypior hovoří v televizi alpenparlament.tv s Michaelem Vogtem o Homa Terapii.  Homa terapie (viz tady: Homa-therapy) byla obnovena ku prospěchu všech živých bytostí na této planetě. Prána je energie, která skrze nás proudí, všechno prostupuje a spojuje všechno se vším. Toto poznání je tak staré, jako samo Stvoření. V dnešní době vědy a techniky, je snadnější pochopit a ověřit tuto dávnou tradici, která říká: ,,Agnihotra transformuje hmotu z normálního stavu do stavu ideálního!“

Pravidelným denním praktikováním Agnihotra ohně, se ,,dotknete zdroje Stvoření.“ Oba výroky se vztahují na to podstatné, na životní energii, která vše tvoří, udržuje a obnovuje. Životní energie opět proudí ke svému zdoji a tím je LÁSKA.

Na celém světě se Homa terapie používá v zemědělství, aby se produkovaly zdravé potraviny bez jedů. V městských oblastech Jižní Ameriky, Indie, Afriky, tedy na každém kontinentu, se každý den praktikuje Agnihotra a další Homa ohně na polích, ve stájích u zvířat a v lesích k regeneraci stromů. Biologové, botanici, vědečtí pracovníci z různých vysokých škol zkoumají působení na rostliny jako např. CSK Agriculture University of Palampur, H.P. v Indii. (viz odkaz: agricultural-university-palampur-himachal-pradesh-india)

Védy říkají: ,,Živiny ze sluneční oblasti, tedy z oblasti okolo Slunce, se na Zem dostanou tím, že se pronese mantra v sanskrtu, přesně v době východu nebo západu Slunce. Dále se uvádí, že podstatou této mantry je zvuková vibrace, tedy energie, která pochází ze Slunce. Ta dopadá na určité místo na Zemi, během svítání nebo soumraku. S procesem Agnihotry, se tyto energie synchronizují a shromažďují okolo pyramidy, které pak vyzařuje do okolí. Vibrace existují všude. Pokud se na to podíváme podrobněji, všechno je vibrace. Zvuk je také vibrace. Zmiňují se tři oblasti: BHU (země), BHUWA (atmosféra) a SWAH (oblast Slunce). Všechny tyto tři oblasti čistí proces Homy.“

Pyramida musí mít přesnou velikost a tvar. Během procesu se v ní spalují určité substance. V době přesného východu Slunce se zazpívá mantra, která je velmi důležitá, aby se dosáhlo léčebného působení a čištění. Rostliny se z této čisté energie – prány živí a výborně se jim daří. Živiny se tak vrací zpátky do půdy a atmosféra se rovněž nasytí živinami. Déšť, který v takové oblasti spadne, přinese rostlinám všechny potřebné látky. Agnihotra a Agnihotra popel pomáhají lépe absorbovat sluneční energii do vodních zdrojů a tím je zároveň čistí.

Institut pro zkoumání vody Hardo Life (https://masaru-emoto.net/english/hado-instructor-school-04.html) podle instrukcí Dr. Masaru Emoto, prováděl a provádí nesčetné výzkumy působení Agnihotra popela na vodu. Dr. Emoto věří, že Agnihotra může vyléčit vodu v atmosféře a v zemi. Jde ještě dál. Je přesvědčen, že Agnihotra může dokonce zvrátit škodlivé účinky radioaktivního záření. A v tom má pravdu.

Známý jaderný fyzik Prof. Miroslav Haber z východní Evropy, je toho názoru, že v současné době by měl každý užívat Agnihotra popel, protože stopové prvky v Agnihotra popelu nejsou radioaktivní. Metabolismus těla neumí rozlišit mezi stopovými prvky radioaktivně kontaminovanými a nekontaminovaným. Takže organismus přijme prvky, které nejsou radioaktivní prostřednictvím Agnihotra popela a doplní tak svojí potřebu. Tím se z těla začnou vylučovat prvky, které se do něj dostaly prostřednictvím vzduchu, potravin a tekutinami. Organismus tak už nezatěžují.

Pro Agnihotru potřebujete měděnou pyramidu předepsaného tvaru a velikosti, sušený kravský trus, máslo ghí (nesolené), neloupaná a nepolámaná zrnka rýže, nejlépe bio. Potom na vteřinu přesný čas východu a západu Slunce. (výpočet tady: https://www.heigl-verlag.de/agnitimer.html)

Agnihotra je první část Pětidílné stezky ke zdravému a šťastnému životu na této planetě. Homa Terapie je věda, která nám byla zjevena a je stejně stará jako samo Stvoření. Toto poznání se v průběhu času ztratilo. Teď se ale znovu obnovilo. Má dnes lidem pomoci z obtížné situace, kterou si sami přivodili. S Agnihotrou, s Homa terapií máme jedinečnou možnost žít opět svůj život zdravě a šťastně. Naši vědci a technologové nám během zkoumání této super-technologie mohou vysvětlit, jak a proč funguje.

 

Prof. Miroslav Haber, jaderný fyzik, narozen 1926

V roce 1982-1983 se podílel na pokusech s Agnihotrou a radioaktivitou v Shivapuri v Indii a Chorvatsku v několika ústavech, které zkoumaly radioaktivně kontaminovaný Agnihotra popel. Tři vědecké ústavy v Chorvatsku potvrdily nález 92 stopových prvků v Agnihotra popelu a jeho izotopy nevykazovaly žádnou radioaktivitu.

Prof. Habera několikrát vyslýchala tehdejší komunistická policie a armáda. Zprávy o náročných experimentech, jejich účincích a písemných podkladech z vědeckých ústavů u sebe prof. Haber nemá. V devadesátých letech během válečného chaosu veškeré dokumenty o pokusech s radioaktivitou zmizely, proto ani na internetu tyto informace nejsou. Profesor Haber má v současné době 89 roků a na některé detaily z pokusů z let 1982-1983 si nemůže vzpomenout. Aby se opět získal vědecký důkaz o redukci radioaktivity, stál by nový výzkum cca 500 000 euro.

V současné době prof. Haber žije v Chorvatsku, stáhnul se do pozadí, věnuje se chovu koz a občas udělá přednášku.

 

Radioaktivita v současnosti

Díky nehodě v elektrárně Fukušima, je radioaktivita všude, zejména na pobřeží USA a Kanady. Na pobřeží plavou skoro mrtvé ryby a koupání je na mnoha místech zakázané. Japonsko ohledně radioaktivity neposkytuje žádné informace. Japonsko nevydalo povolení provádět techniky Homa terapie na místě neštěstí, to bylo možné dříve s Dr. Masaru Emotem. Musíme pracovat na místě, kde žijeme a vytvořit tam energetické pole, které nás bude chránit.

 

Z knihy HOMA terapie naše poslední naděje, Vasant Paranjpe, kapitola 3  (kniha v češtině ještě nevyšla)

,,Popel z Agnihotry dokonale řeší problém radioaktivního ozáření. Agnihotra dokonce odstraňuje následky ozáření. Agnihotra neutralizuje škodlivé důsledky radioaktivního záření a čistí planetu.

Kolem pyramidy, přesně v době Agnihotra obřadu, se kumuluje ohromné množství energie. Vzniká i druh magnetického pole, které neutralizuje všechny negativní druhy energie a posiluje pozitivní energie. Už tím, že někdo obřad Agnihotry vykonává, se kolem něj tvoří pozitivní energetické vzorce."

 

Odkazy na vědecké experimenty:

 

https://www.homatherapy.org/content/scientists-can-set-experiments
https://www.agnihotra.org/content/scientific-experiments-agnihotra
https://madhavashramindia.in/science.htm
https://somayag.org/scientificstudies

 

Homa zemědělství a léčení s Homa terapií se v současné době vyučuje zdarma u našich sousedů v Německu a v Polsku:

https://www.homa-hof-heiligenberg.de/main/index.php/en/
https://www.homatherapy.de/
https://www.homatherapypoland.org/pl/

 

Zdroj: https://www.alpenparlament.tv/mediathek/gesundheit-wohlbefinden/210-ganzheitliches-heilen-mit-homa-therapie

Další informace: www.homaterapie.cz/

 

 

Kontakt

Agnihotra Czech

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode